Neler Yapıyoruz?

Trafikten dönüşüme büyüme için ne gerekiyorsa!

UX ve Veri Analizi

UX ve Veri Analizi

Ziyaretçilerinizin müşteriye dönüşmesinin önündeki engelleri ortadan kaldıracak hipotezler geliştiriyoruz ve doğruluğunu veriye dayalı yöntemlerle test ediyoruz.

Kullanıcılar ürününüzle nasıl etkileşime giriyor? Dönüşüme giden yolu neler tıkıyor? Bu soruların cevabını gerçek kullanıcılarla yaptığımız testler sonucunda veriyoruz.

Ölçümleme altyapınızı nasıl geliştirebilirsiniz? Kullandığınız araçlardan yeterince fayda sağlıyor musunuz? Kullanıcılarınızı gerçekten anlamaya giden yol haritasını oluşturuyoruz.

İşe yarar ve aksiyon alınabilir veriler elde etmeniz için gerekli araçları tespit edip, web siteniz ve mobil uygulamanız için doğru şekilde kurulmasını sağlıyoruz.

Kullanıcı Edinme

Kullanıcı Edinme

Google AdWords yatırımlarınızın getirisini maksimize etmek için stratejiler geliştiriyoruz. Veriye dayalı optimizasyonlarla web sitenize kaliteli trafik yaratıyoruz.

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve Snapchat reklamlarını kullanarak; doğru kişiye, doğru zamanda ve doğru içerikle ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hedef kitlenize uygun içerik stratejisini planlıyor ve içerik üretiyoruz. Bunu yaparken, hem web sitenizin hem de içeriklerinizin SEO uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Bilinirlik ve erişim odaklı kampanyalarınız için programatik satın alma ve doğal reklamları kullanarak markanızı, hedef kitleyle en etkili şekilde buluşturuyoruz.

Kreatif

Kreatif

Her ürünün ve hedef kitlenin ihtiyaçlarına özel tasarım formülleri üretiyoruz. Güzel görünen değil, dönüşüm oranı yüksek açılış sayfaları tasarlıyoruz.

Ziyaretçilerinizin müşteriye dönüşümünü sağlamak için; açılış hızı yüksek, tüm cihazlarla uyumlu ve SEO kurallarına uygun sayfalar geliştiriyoruz.

Web siteniz, mobil uygulamanız veya landing page’iniz için dönüşüm odaklı metinler yazıyoruz ve görsel içeriklerle destekliyoruz.

Web siteniz, reklamlarınız, email ve SMS gibi tüm iletişim kanallarınızın otomatik olarak haberleşmesini ve bir arada çalışmasını sağlıyoruz.

Bültenimize Kaydolun

Her hafta, teknoloji ve pazarlamayla ilgili güncel gelişmeleri Catalysor Bülten'de sizinle paylaşıyoruz. Söz veriyoruz, spam email yok.